Álláslehetőségek

Felvonószerelő – Karbantartó Szerviz Területre

Feladatok

Egy kijelölt földrajzi területen belül található berendezések szerviztevékenységének ellátása, úgymint:

  • - a berendezések rendszeres karbantartása
  • - eseti hibaelhárítása
  • - javítása, felújítása
  • - műszaki állapot felmérése

Elvárások

  • - bizonyítvánnyal igazolt felvonószerelői végzettség (feltétlenül szükséges);
  • - több éves szakmai tapasztalat, legfeljebb az elmúlt 5 éven belül
  • - precíz munkavégzés;
  • - ’B’ kategóriás jogosítvány,
  • - rugalmasság, mobilitás.
  • - Budapest maximum 50 km-es vonzáskörzetén belüli állandó tartózkodási hely

Előny

  • - különböző felvonóvezérlések ismerete,
  • - idegen nyelv ismerete.

Amit kínálunk

  • - biztos nemzetközi háttér,
  • - teljesítményarányos, versenyképes fizetés,
  • - céges autó és telefon,
  • - fejlődési lehetőség,
  • - kulturált munkakörülmények.

Munkavégzés helye

  • Budapest és környéke

Ha szeretne barátságos, együttműködő csapatban dolgozni, küldje fényképes önéletrajzát a budapest-office.tkehu@thyssenkrupp.com e-mail címre. További álláslehetőségekkel kapcsolatos információt talál az alábbi link.

Oldal tetejére