Álláslehetőségek

Junior értékesítő – Javítási munkák

Társaságunk, a thyssenkrupp Lift Kft. a németországi székhelyű thyssenkrupp AG konszern egyik magyarországi vállalata. A thyssenkrupp konszern mintegy 150.000 alkalmazottjával, közel 50 milliárd EUR nagyságú éves forgalmával és a konszernhez tartozó mintegy 200 vállalattal a világ egyik vezető vállalata az acélipar és a gépipar területén. A konszern egyik üzletága az anyagmozgatás, ezen belül a felvonók, mozgólépcsők, mozgójárdák gyártása és karbantartása. Cégünk tevékenységi köre - a piaci adottságokból fakadóan - felvonók, mozgólépcsők telepítése, szerelése, üzembe helyezése, karbantartása és javítása.

Társaságunk ezúton felvételt hirdet az alábbi munkakörben:

Junior értékesítő – Felvonók szervizelése

Feladatok:

  • Értékesítés irodai támogatása;
  • Munkaterületi műszaki felmérésekben való részvétel;
  • Üzleti lehetőségek felderítése meglévő ügyfeleknél;
  • Ajánlatok összeállítása ügyfelek részére;
  • Kiadott ajánlatok nyomon követése, ügyfél megrendelések realizálása;
  • Értékesítési tevékenység adminisztratív nyomon követése, elemzések készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Megbízható angol nyelvtudás írásban és szóban;
  • legfeljebb 1-2 éves munkatapasztalat műszaki megoldások értékesítésében;
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete;
  • ’B’ kategóriás jogosítvány;
  • precíz, pontos munkavégzés;
  • nyitott, együttműködő, kommunikatív személyiség;
  • csapatszellem.

Előny:

  • felvonók terén szerzett tapasztalat;
  • vállaltirányítási rendszerek (SAP) terén szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • biztos nemzetközi háttér;
  • versenyképes fizetés + béren kívüli juttatások
  • kulturált munkakörülmények, szakmai képzések

Jelentkezni lehet a következő elérhetőségeken:

  • email: budapest-office.tkehu@thyssenkrupp.com
  • telefon: Cserhalmi Zsuzsa Irodavezető - +36-1-239-5915

Ha szeretne barátságos, együttműködő csapatban dolgozni, küldje fényképes önéletrajzát a budapest-office.tkehu@thyssenkrupp.com e-mail címre. További álláslehetőségekkel kapcsolatos információt talál az alábbi link.

Oldal tetejére