Álláslehetőségek

Villamosmérnök

Társaságunk, a thyssenkrupp Lift Kft. a németországi székhelyű thyssenkrupp AG konszern egyik magyarországi vállalata. A thyssenkrupp konszern mintegy 150.000 alkalmazottjával, közel 50 milliárd EUR nagyságú éves forgalmával és a konszernhez tartozó mintegy 200 vállalattal a világ egyik vezető vállalata az acélipar és a gépipar területén. A konszern egyik üzletága az anyagmozgatás, ezen belül a felvonók, mozgólépcsők, mozgójárdák gyártása és karbantartása. Cégünk tevékenységi köre - a piaci adottságokból fakadóan - felvonók, mozgólépcsők telepítése, szerelése, üzembe helyezése, karbantartása és javítása.

Társaságunk ezúton felvételt hirdet az alábbi munkakörben:

Feladatok a gyakornoki időszak alatt (max. 1 év):

  • szerviztevékenység szakmai támogatása;
  • külföldi anyacégünk specialistáival való kapcsolattartás;
  • területes karbantartók támogatása és képzésükben való részvétel;
  • felvonó vezérlések programozásában való részvétel;
  • kapcsolási rajzok elkészítésében való részvétel.

Feladatok a gyakornoki időszakot követően:

  • területes karbantartók támogatása és képzése;
  • felvonó vezérlések programozása;
  • felvonók eseti hibaelhárításában való részvétel;
  • újonnan telepített és karbantartott berendezések beszabályozása;
  • nagyjavítási munkákban való szakmai közreműködés.

Elvárások:

  • villamosmérnöki végzettség;
  • maximum 5 éves munkatapasztalat;
  • erős angol nyelvtudás írásban és szóban;
  • automatizálással és vezérlésekkel kapcsolatos szakismeret;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • ’B’ kategóriás jogosítvány;
  • precíz, pontos munkavégzés;
  • nyitott, együttműködő, kommunikatív személyiség;
  • csapatszellem.

Előny:

  • felvonók terén szerzett tapasztalat;
  • vállaltirányítási rendszerek (SAP) használatával kapcsolatos tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • biztos nemzetközi háttér;
  • versenyképes fizetés + béren kívüli juttatások
  • kulturált munkakörülmények, bel-és külföldi szakmai képzések

Jelentkezni lehet a következő elérhetőségeken:

  • email: budapest-office.tkehu@thyssenkrupp.com
  • telefon: Cserhalmi Zsuzsa Irodavezető - +36-1-239-5915

Ha szeretne barátságos, együttműködő csapatban dolgozni, küldje fényképes önéletrajzát a budapest-office.tkehu@thyssenkrupp.com e-mail címre. További álláslehetőségekkel kapcsolatos információt talál az alábbi link.

Oldal tetejére